Kuningate vääriline kingitus / A gift worhty of the Kings

Ravelry on üks huvitav paik. Selle kaudu olen ma aastate jooksul leidnud uusi sõpru ja tuttavaid. Suhtlemine uute tuttavatega on siiani olnud puhas rõõm ja teadmiste jagamine. Kui ma oma sokimasina ostsin, siis loomulikult liitusin Ravelrys ringse sokimasina grupiga ja olen sealt väga palju õppinud. Ja tahaks arvata, et ka vastupidi.

Mõni aeg  tagasi jäin jutustama Claire’ga, kes elab Kanadas ja kasvatab alpakaid. Claire on väga vahva, positiivne ning tahtejõuline. Ta farmis on umbes 80 alpacat, üks ilusam kui teine. Claire armastab oma alpakaid ning teeb nende lõngast kenasi kudumeid.

 Kui koostasin Claire’le väikese fotosessiooni kuidas kududa sokimasinal lapsele kaelussalli arvas ta, et ma peaksin saama autasu 😀 Ma küll püüdsin vastu punnida, sest asi see siis paar klõpsu teha on, kuid kas saab kaua vastu punnida kui pakutakse alpaca lõnga?! Eile oligi see päev, mil mu postkasti jõudis teade paki kohale jõudmisest.

Clair oli nii tore ja saatis mulle lõnga asemel alpaca kammvilla! See on tõesti kuningate vääriline kingitus ühele ketrajale! Aitähh sulle Claire! Selle villa pehmust ning värvi ilu (hele pruunikas hall) on raske pildiga edasi anda, kuid uskuge mind, see vill on täiuslik.

Järgmine postitus tuleb ilmselt alpaca villa kohta. Kuna mul on plaan enda tarbeks pidada kiudude päevikut (ja miks mitte seda jagada) siis alustan A-st ehk Alpakast.

Ravelry is one interesting place. Over the years I have become firends with many of its members and when I bought my sock knitting machine I naturally joined the circular sock  machine knitetrs group. I have learned so much through that group and I like to believe that I have given some of my ideas back.

 Some month ago or so I suddenly found myself writing with Claire, who lives in Canada and has the most beautiful alpacas I have ever seen. In her farm there are about 80 alpacas and one is prettier than the next one 🙂 Clair is very nice and determined women who  loves her animals and what they provide i.e wool and yarn. And furthermore she makes lovely knitweaers of it.

When I made a small photo tutorial for her  on how to knit a collar for a toddler  she thought that I need to be given a gift for that. Who can resist long when one offers you the alpaca yarn? And so the package arrived yesterday.

Clair was clever though. Instead of sending me yarn she sent me the most gorgeous and lovely colored spinning fiber ever. This is a really gift worthy of the Kings if you are a spinner. Thank you Claire! It is difficult too pass the softness and the color of the fiber through the photo but believe me, it is perfect!

My next post will be about alpacas and their wool. My plan is to start writing a fiber diary. And what better than to start with A – Alpaca.

Advertisements
Rubriigid: In English, Sõbrad/friends, Villajutud. Salvesta püsiviide oma järjehoidjasse.

6 Responses to Kuningate vääriline kingitus / A gift worhty of the Kings

 1. vanaolevi ütles:

  ah ja oh, see tundub vägagi teistsugune kui Pilvelambast tellitud, seal selline libe ja triigitud

 2. Kõik lõngaks ütles:

  Ma ei ole Pilvelammaste oma näinud (järgmine nädal äkki õnnestub 🙂 M alähen sinna ekskursioonile), kuid see mis mul on on nii pehme ja siidine. Claire kodulehel tunduvad lõngad pildi peal ka pehmed. Ma usun, et siin on oluline mismoodi (vabrikus) nad lõngaks tehtud on.

 3. Krista ütles:

  Väga põnev! Kas esmaspäeval saab uut lõnga juba näha?

 4. claire ütles:

  cant wait to see it spun!!! thank you for all the compliments!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s